Menu
menu      Tunezja - informacje, wspomnienia, newsy
menu      amunicja do broni sportowej Kraków
menu      amunicja subsonic - gdzie kupić
menu      Amunicja artyleryjska Dane techniczne
menu      amunicja do broni myśliwskiej kulowej
menu      amunicja sportowa sklepy Poznań
menu      Amunicja strzelecka artyleryjska i granaty
menu      amunicja śrutowa Winchester ceny
menu      amunicja do broni gazowej CS
menu      amunicja CN CS 6 mm
menu      amunicja grzybkująca 9 mm Para
batman beyond
ksiadz pawlukiewicz zatoka
auta za granica 160
zegarki kolorowe damskie

Tunezja - informacje, wspomnienia, newsy

Te pistolety w sklepach internetowych to tylko zwykłe miotacze gazu i w dodatku pieprzowego kup lepij pożadny miotacz ale gazu cs w tych zabawkach jest tylko pojmniczek z azem w plastikowej obudowie szkoda kasy na to a odnosnie bróni hukowej to ejst legalna w kalibrze do 6 mm bez zezwoleń od 18 lat ale sprzedaż tylko osobiście nei wysyłkowo . Odnosnie normalnej broni gazowej to jest to dobra żecz wiem bo kiedyś miałem i uzywałem zasieg do 10 metra . W normalnej broni palnej gazowej ąłdujesz amunicje podobna do tej w ostrej tylko ze niema pocisku lecz tylko proch i kryształki gazuw naboju co pod wpływem temperatury jest wyżucane i satje sie gazem , nei ejst to skuteczne jak broń ostra polecam rewolwery gazowe jest lepszy zasieg bo energia z wystrzału nei idzie na cofniecie zamka tylko na wyrzut substancji drażniącej . Dobre i tanie są ROHMy ale trzeba na to pozwolenie inaczej 10 lat paki dla tego pozbyłem sie gazowca Bez pozwolenia nei kupisz tego ale wiesz patrz serwisy Allegro.pl i świstak i ogłoseznia różne inaczej jedx do czech bo wniemczech juz też trza pozwolenie . Odnośnei pistoletów chukowych bo ktoś pytał to stzrał jest bardzo cihcy nawet z tych nabojów typu long w porównaniu do gazówki 9mm w gazówce można też uzyć ślepaka czyli sam proch zielona końcówka naboju z gazem mają żółte i pomarańczowe . Odnosnei broni chukowej to to nei jest gazówka jest ona legalna w wieku 15 lat sie takim abwięłm mam taki an sprzedaż nawet ale nei wygląda za swietnei choć gdzieś czytałem ze ejst amunicja gazowa 6mm choć to musi być za sąłbe wiec niepolecam .przepraszma za błędy wrazie czego pytań dawać na gg smiało 3659100

Z rac z pistoletu gazowego można strzelać tylko ku górze i niechodzi tu o instrukcje obsłuhi tylko o to że jak włożysz race do nasadki do rac do pistoletu gazowego w niektórych modelach jest to częsc lufy czyli lufa niema gwintu tylko na końcu blokade i sie wkłąda race bez pośrednio w lufe czyli niema przykrecanej nasadki . Tak czy owak w tym lub w tym przypadku jak włożysz flare jest na tyle dużó luzu ze jak by sie wycelowało np w napastnika to by napewno wypadła zanim by sie zdążyło szczelić . Niewiem moze w jakiś inych modelach jest inaczej ale z tymi co się spotkałem tak było a w tym przypadku jak szcelisz race ku gurze to bedą mieli beke ale i tak zrobią co chcą . Naboje kalibru 6mm gazowe powiadasz a mi tu już pewien pomysł broń hukowa do 6mm legalna i wiec kto sie połapie np jakiś policjant ze tam jest nabój gazowy a nie ślepy jak konstrukcja straszaków czyli broni chukowej jest inna niż gazówki wiem bo mam taką zabawke od kupy lat nienosze ani nie uzywam . Tam magazynek wsuwa się od tyłu i naboje są skierowane ku gurze . Obraz gazówki kojaży mi się z pistoletem działajacym jak ostry wygladajacym jak ostry tylko majacym blokady w lufie i szcelający inna amunicją niż ostra łądowany też jest jak ostra . Wiec myśle że bez specjalistycznych badań nikt by sie nie domyślał że ta broń hukowa 6 mm jest mini gazówką . Pozdrawaiam a do szanownych panów policjantów i innych mundurowych informacja u siebei na chacie neimam nic nie legalnego a gazówka jest w neimczech u kuzyna który ma na to pozwolenie czeka na lepsze czasy . pozdrawiam

Ps ale ja mam skleroze znowu o zcymś istotnym zapomiałem mówiłem że jak załadujemy tą amunicje gazową do broni chukowej 6mm to nikt się nie kapnie zapomiałem dodać jednej zeczy niemyślcie ze jestem idiotą i zapomiałem o tym szcegule każdy nabój gazowy do gazówki ma końcówke w odpowiednim kolorze np ślepy 9mm ma zielona ten z gazem żółtą lub pomarańczową natomiast widzialem ślepaka do broni chukowej 6 mm neima on zadnego koloru na końcu czyli żadnego oznaczenia wiec na serio nikt się nie połapie . Teraz odnosnie ostatniego postu jak ktoś ma dzieci małe w rodzinie lub jest szczęsliwym tatusiem to neich pilnuje jaskrawej gazówki żeby przypadkeim niewziasć pistoleciku na wode synka bo pare kropel wody czyli nieaktualny śmingus dyngus nie obezwładni bandyty jedynie dobre na nielubianą plotkare i na odwrót . pozdrawiam jak ktoś ma pytania to zapraszam na gg 3659100 klikać choć czerwone słoneczko jak będe to odpowiem pozdrawiam i przepraszma za błedy.

prawdopodobnie mówisz o zwykłych "gazówkach" dostepnych w kalibrze 9mm za zezwoleniem...mają przegrode lub bolec w lufie oraz osłabone sprezyny oporopowrotne a poza tym to normalne giwerki.no moga miec jeszcze lufe słabiej zrobioną (np-nie chromowaną .mozna strzelac amunicja hukowa ,gazową a nawet rakietami ze specjalnej nasadki.
kaliber do 6mm jest bez zezwoleń.


  Temat stary ale pozwolę sobie odświeżyć, bo mam pytanie.

Przeczytałem temat i padło pytanie czy istnieją naboje 6mm gazowe.
Pistolety hukowe występują w wariantach z amunicją 6mm długą i krótką.
Istnieją naboje gazowe 6mm gazowe tyle że w wersji long.

Padło tutaj pytanie co w przypadku rutynowego przeszukania i właśnie tutaj moje pytanie. Jak to wygląda?

Z pewnością na początku wprowadziłby lekki niepokój funkcjonariuszy, ale co dalej? Oczywiście zależy "na kogo się trafi" czy wystarczy że pokaże magazynek, czy nie bedzie konieczności, aby ktoś potwierdził iż jest to broń dozwolona?

znalzzle ostani tak ciewostke ciekawy jestem waszych opini
KESERU

Rewolwery hukowe węgierskiej produkcji na wkłady 6mm short UMAREX, który można zakupić i posiadać bez zezwolenia. Daje on nam oprócz podstawowej funkcji straszaka, możliwość wystrzeliwania kulki gumowej lub śrutu ołowianego w kal. 4,5 lub 5,5 mm z prędkością do 190m/s. Śrut lub kulka gumowa wystrzeliwana jest dzięki ciśnieniu wytworzonemu przez wkład hukowy 6mm short. Najpopularniejszy model tej wiatrówki hukowej to Magnum Defender. W ofercie tej firmy jest także pistolet automatyczny na kulki stalowe - Micro Dealer
Pierwszy raz w Polsce – rewolwery węgierskiej firmy KESERU!

Magnum Defender K-10 Compact to rewolwer hukowy 6-strzałowy wkłady 6 mm short. Oprócz podstawowej funkcji straszaka daje możliwość wystrzeliwania kulek gumowych z elastomeru o śr. 10 mm, z prędkością do 170m/s. Jest to możliwe pod wpływem ciśnienia wytworzonego przez wkład hukowy 6 mm short.
Wkład nie zawiera materiału miotającego, dzięki czemu urządzenie zgodnie z „Ustawą o broni i amunicji z dnia 21.05.1999 r. wraz z Ustawą o zmianie ustawy z dnia 14.02.2003” nie spełnia definicji broni palnej. Energia kinetyczna wystrzelonej kulki nie przekracza 17 Jouli, więc urządzenie nie spełnia definicji broni pneumatycznej i nie trzeba go rejestrować.

Wyłączny importer w Polsce urządzeń – Firma KOLTER – dysponuje badaniami i opiniami, które potwierdzają, że Magnum Defender K-10 Compact nie spełnia definicji broni palnej ani broni pneumatycznej. Można go kupić i posiadać bez zezwolenia.

Urządzenie przystosowane jest tylko i wyłącznie do wkładów hukowych 6 mm short firmy Umarex. Nie pasuje do niego żadna amunicja hukowa, gazowa ani ostra.

Używanie tego rewolweru daje realistyczny efekt, ponieważ przy wystrzale słychać huk, a ciśnienie wystrzeliwuje kulkę gumową z prędkością do 170m/s. Można oddać 6 strzałów jeden po drugim (tryb: DA) lub napiąć kurek przed oddaniem strzału, aby skrócić drogę spustu i poprawić celność (tryb: SA).
Kulka gumowa w tym rozmiarze doskonale sprawdza się podczas ćwiczeń strzeleckich - przy przewracaniu dużych ruchomych i stałych celów, takich jak popery, metalowe tarcze i inne cele wykorzystywane podczas treningu strzeleckiego.

Design by flankerds.com